Каталог

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповіднодо Закону
«Про захист прав споживачів».
Терміни повернення і обміну
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості
Повернення і обмін
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення і обміну Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості: Ви маєте право повернути товар, який замовили в нашому інтернет-магазині якщо товар: - не відповідає технічним характеристикам необхідним для установки; - товар не відповідає замовленому; - пошкодження замовленого товару (в цьому випадку необхідно зв'язатися з нашим менеджером і написати претензію про пошкоджений товар у відділенні транспортної-компанії). У цих випадках, вартість оплачує склад-магазин "Agrobal". Також, Ви маєте право протягом 14 днів з моменту отримання товару відмовитися від нього з інших причин, які не вказані вище. Для цього потрібно зв'язатися з нашими менеджерами і повідомити причину повернення, номер замовлення.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.


-Какие условия возврата?

Возврат осуществляется за счет покупателя!
Agrobal принимает возврат товара надлежащего качества в течение 14 дней (не считая дня покупки) согласно требований ст. 9–12 и 13 Закона Украины «О защите прав потребителей». "Agrobal" возвращает денежные средства, оплаченные за товар, на банковский счет Покупателя (платежную карту Покупателя)  *Возврат денежных средств, которые оплачены за товар, осуществляется в течение 30 (тридцати) календарных дней с момента получения товара и заявления о его возврате.
Предзаказ
Предзаказ успешно отправлен!
Имя *
Телефон *
Добавить в корзину
Перейти в корзину
Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Имя *
Телефон *
Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Имя *
Телефон *
Замовлення в один клік

За допомогою повідомлень про замовлення можна не тільки отримувати актуальну інформацію на замовлення, але й мати швидкий канал зв'язку з магазином